O nas - PharmaDietics

Skuteczny suplement zaczyna się od zrozumienia potrzeby

Jak poznać, że dany suplement jest wart uwagi? Kiedy tworzy go zespół ludzi nie tylko odpowiedzialnych za siebie ale i za osoby, których dana potrzeba dotyka. Firma PharmaDietics powstała w 2022 roku, kiedy trójka przyjaciół postanowiła wyjść naprzeciw problemowi, jakimi są dolegliwości migrenowe osób z najbliższego otoczenia.

 

Migrena to nie jest tylko lub jakiś ból głowy – to wyłączenie człowieka z życia na parę godzin lub nawet dni. Dobrze zrozumie to każdy, kto doświadczył tego zjawiska choć raz, a nierzadko bywa tak, że migrena staje się naszym niechcianym lokatorem do końca życia. Borykając się z bólem a przy tym i wyłączeniem od codzienności naszych bliskich, dzięki pełnemu zaangażowaniu i poświęceniu stworzyliśmy pierwszy suplement pomagający w długofalowej walce z bólami migrenowymi.

 

Tak powstała nasza firma PharmaDietics Prosta Spółka Akcyjna (PSA) oraz pierwszy produkt dedykowany, Migrentin. Dzięki obranej formie prawnej z jednej strony jesteśmy w stanie sięgnąć po potrzebny kapitał na dalszy rozwój – docierając do świadomych akcjonariuszy i inwestorów, z drugiej zaś możemy zachować pierwotną wizję bez ryzyka wrogiego przejęcia czy narzucania “przedsiębiorczych” planów od największych udziałowców. Nasza wizja to przede wszystkim dobry i potrzebny produkt, a dopiero potem zyski – tym chcemy się kierować przez kolejne lata.
Zespół Pharmadietics – w trosce o Twoje zdrowie.

Informacje o spółce:
PHARMADIETICS PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
NIP: 5252901923
KRS: 0000962328
REGON: 521588607
ADRES: UL. DŁUGA 29, 00-238 WARSZAWA